TEXTILE house pôsobí v ôsmich krajinách Európy a otvoril už viac ako 165 predajní.

Spoločnosť Textile House for Euro Trade sr.o. bola založená v roku 1996 a jej aktivity boli zamerané na dovoz a predaj použitého textilu na Slovensku.

V roku 1999 sme začali prevádzkovať triediareň v Rusovciach , Bratislava.

Namiesto dovozu už triedeného oblečenia pre zákazníkov sme vďaka triediarni mohli sami triediť a ponúknuť zákazníkom rovnaké produkty za lepšiu cenu. Vytriedený tovar sa predával na miestnom trhu. V priebehu roku 2000 triediareň vytriedila a predala 700 ton oblečenia v roku 2001 to bolo už 1300 ton za rok. Počas týchto prvých rokov sa podarilo nájsť zákazníkom pre všetky kategórie vytriedené z „originál“ dovezeného tovaru. Spoločnosť začala v krátkom období predávať 50% svojej produkcie na Slovensku a ďalších 50% bolo predaných vo východnej a strednej Európe, Ázii a Afrike.

Momentálne máme otvorených 165 predajní v 8 krajinách Európy.
Ing. Milada HanzalíkováShop director CEE
V roku 2004 spoločnosť otvorila svoj prvý obchod v Bratislave. V najbližších rokoch sa otvorili ďalšie predajne v Bratislave , rovnako ako na východnom Slovensku.
V roku 2009 mala spoločnosť 9 predajní v Bratislave a 3 obchody v Košiciach. Zákazníci čoskoro začali spoznávať Textile House ako novú značku .
V roku 2011 bola otvorená prvá predajňa v regióne západného Slovenska v meste Trnava. Neskôr sa pridali ďalšie predajne v regióne. Aktuálne máme 40 predajní po celom Slovensku.
Naše predajne