toggle menu
toggle menu

Spoločnosť TEXTILE house vznikla v roku 1996 ako triediareň textilnej suroviny.

Odvtedy sa vyvinula do veľkej spoločnosti, ktorá vrámci Európy zamestnáva viac ako 1800 ľudí. V roku 2018 sme sa presťahovali do novej haly o rozmere 16 000m2, kde aj vďaka najmodernejšej technológii, pretriedime 20 000 ton ročne a našim cieľom je do 5 rokov produkciu zvýšiť na dvojnásobok.

Triediaci proces

Proces triedenia vyžaduje skúsenú ruku našich šikovných triedičiek, ktoré posúdia každý jeden kus oblečenia samostatne a rozhodnú, či je kúsok dostatočne dobrý na to, aby išiel do našich obchodov alebo bude určený na recykláciu. Vieme spracovať takmer všetko, na konci triediaceho procesu zostávajú len 2%.

Sieť obchodov

Najlepšiu kvalitu tovaru predávame vo vlastnej siete obchodov. V 10 krajinách strednej a východnej Európy máme 170 obchodov. Naše predajne ročne navštívi 8 miliónov zákazníkov.

Vplyv na životné prostredie

V roku 2017 sme v našich predajniach predali 20 457 265 kusov oblečenia. Ak si uvedomíme, žena výrobu jedného trička sa spotrebuje 2800 litrov vody, tak sme reálne prispeli k úspore 57 miliónov litrov vody len za rok 2017!

Komunikácia v našej firme je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru.

O svojich zamestnancov sa staráme, každoročne pre nich pripravujeme súriu školení a teambuildingových aktivít.

Firemné hodnoty

Naša spoločnosť si vyprofilovala svoju firemnú kultúru a firemné hodnoty, ktoré dôsledne implementuje do všetkých procesov.

Dôvera

Dôvera je náš základný princíp fungovania a najvýznamnejšia hodnota. Snažíme sa vyberať do teamov ľudí s charakterom, ktorým môžeme dôverovať.

Fokus

V roku 2022 pracovalo v našej spoločnosti 1800 zamestnancov v 10 krajinách. Každý z nás má na zreteli úlohy a idei našej firmy.

Efektivita

Všetky procesy vo firme sú analyzovane a nastavované tak, aby zaručovali, čo najvyššiu možnú mieru efektivity.
Naše predajne