Bratislava

12 shops

West Slovakia

17 shops

East Slovakia

9 shops

6. October 2023

Tartan a pleteniny

Tartan je označenie kockovanej pestrej vlnenej látky škótskeho pôvodu resp. škótsky vzor vyjadrujúci príslušnosť k určitému škótskemu..

23. July 2023

Háčkujeme!

V najnovšej letnej kolekcii na vás čakajú letné kúsky, ktoré vynosíme na morských plážach. Či už to budú vzdušné háčkované kúsky alebo..

16. July 2023

Meetingujeme!

Raz do roka sa streneme s managermi so všetkých našich krajín, ay sme vyhodnotili výsledky a nastavili sa na ďalší polrok. Atmosféra v..

6. June 2023

Nohavice

V  Európe a ďalších krajinách sú nohavice najbežnejším vrchným oblečením, zakrývajúcim spodnú časť tela mužov od 19. storočia. Od 20...

30. March 2023

Bowlingový turnaj

V roku 1930 objavil Sir Flinders Petrie v jednom z egyptských nálezísk predmety, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou slúžili k akejsi..

7. February 2023

Dvanásť do tucta!

Obchodná ulica bola už oddávna jednou z najrušnejších ulíc Bratislavy. Bola prvou, ktorá mala svoju električkovú trať, prvú záložňu, po..

Follow us

icon

TEXTILE house on Facebook

icon

TEXTILE house on Instagram

We have shops in 10 countries
Since 1999 we have opened shops in the following countries: Slovakia, Czech Republic, Poland, Slovenia, Croatia, Serbia, Romania, Bosnia and Herzegovina, Austria and North Macedonia. From the year 2023 we are operating with the vintage concept also in Spain.
Vintage Shop
Unique store concept focused on retro and vintage clothing. We currently have two stores open in Slovakia – in Bratislava and Košice.

Other vintage shops we have in Poland /Katowice, Krakow/, Austria /Vienna/, Slovenia /Ljubjana/ and Czeck Republic /Prague and Brno/

More than 6 milion customers
visited our stores only in Slovakia last year. This trend is growing.

Do you want to have a look at NEW collections? Sign in to our TH club and get all the necessary information!

Naše predajne